Prezenty na baby shower

Zbliżające się narodziny dziecka budzą w przyszłych rodzicach zarówno wielką ekscytację, jak i ogromny stres. Dlatego właśnie czas przed porodem powinien być przepełniony wsparciem ze strony bliskich. Sposobem na okazanie troski jest organizacja baby shower. To urocze przyjęcie z pewnością doda otuchy ciężarnej kobiecie. Aby wyczarować na jej twarzy promienny uśmiech, powinniśmy pojawić się na tym wydarzeniu z prezentem w dłoni. Świetnym pomysłem na podarunek są różnego rodzaju ramki z metryczkami, w których można wykonać odlew stópki lub rączki dziecka. W przyszłości będzie ona wspaniałą pamiątką, na której widok zakręci się łezka w oku. Kolejną, bardzo praktyczną propozycją jest księga porad i życzeń. Najbliższe osoby wpisują do niej wszelki wskazówki, które mogą przydać się podczas wychowywania maluszka. Taki prezent to strzał w dziesiątkę. Dzięki niemu świeżo upieczona mamusia poczuje się nieco pewniej w swojej roli, ponieważ rady udzielone przez bardziej doświadczone osoby niejednokrotnie uratują ją z opresji.

Biżuteria jako podarunek na baby shower

Chociaż praktyczne prezenty są bardzo mile widziane, czasami warto postawić na coś, co zwyczajnie ucieszy drugą osobę. Właśnie takim podarunkiem będzie biżuteria. Może nie pomoże ona w wychowywaniu dziecka, ale z pewnością doda ciężarnej niesamowitego blasku. Ozdoby z motywem dziecięcych stópek, rączek i wózków to idealna propozycja. Mogą być one delikatnymi celebrytami lub bogato zdobionymi modelami z kamieniami szlachetnymi. Wszystko zależy od indywidualnych preferencji kobiety w błogosławionym stanie.

Zaręczyny na baby shower

Przyszły tatuś także może zaskoczyć swoją drugą połówkę w trakcie przyjęcia. Jeśli jeszcze nie jesteście zaręczeni, baby shower będzie idealną okazją do podjęcia tego kroku. Pierścionek zaręczynowy stanie się nadzwyczajnie szczególnym podarunkiem, który od tego momentu będzie symbolizował nie tylko łączącą was miłość, ale również narodziny waszego ukochanego dzieciątka. Piękne, prawda? 

Może Ci się również spodoba