Pierścionki zaręczynowe – najnowsze style

W przeszłości tradycyjny pierścionek z białym diamentem oprawiony w żółte złoto był oczywistym wyborem dla mężczyzn rozważających propozycję małżeństwa. Ze względu na stale rosnącą różnorodność sprzedawców biżuterii na rynku, wybór tylko jednego pierścionka stał się znacznie trudniejszy. Pierścionki z kamieniami szlachetnymi w niecodziennych, przyciągających wzrok odcieniach i kreatywnych formach można znaleźć w renomowanych salonach. Które modele są obecnie najbardziej modne? Sprawdzać!
Nieoszlifowany diament
Pierścionek z czarnym brylantem to intrygujący pomysł, który przypadnie do gustu kobiecie lubiącej awangardowy styl i poszukującej czegoś innego. Osobiście ten interesujący kamień jest bardzo niezwykły i nadaje dyskretnej elegancji osobie, która go nosi. W przeciwieństwie do swoich krystalicznych, bezbarwnych odpowiedników, czarne diamenty mają niezwykłą strukturę polikrystaliczną. Oznacza to, że pomimo tego, że zostały skrupulatnie wypolerowane, nie błyszczą ani nie błyszczą.

Oprócz Brylanta firma

Kiedy pierścionek z ogromnym diamentem pośrodku, otoczony mniejszymi kamieniami tworzącymi charakterystyczną obwódkę, zwaną aureolą, wyląduje na jej palcu, będzie zachwycona. Pierścionki Halo są niezwykle bogate i szlachetne w wyglądzie. Mimo zmieniających się mód zachowują swoją aktualność.

Pierścienie na końcach dwóch pasków

Obrączki, które składają się z dwóch cienkich obrączek, a nie z jednej obrączki, to nowa koncepcja na rynku jubilerskim. W przestrzeni między odległymi „pasami” znajduje się diament.

Tanzanit

Pierścionki zaręczynowe z tanzanitu, które mają oszałamiający kamień o jasnoniebieskim odcieniu, cieszą się w ostatnich latach coraz większą popularnością. Trichroizm to właściwość, która odróżnia modne kamienie od innych. Biżuteria tanzanitowa jest niezwykle cenna ze względu na ograniczoną dostępność tego kamienia. Tanzanit wygląda oszałamiająco, gdy jest osadzony w żółtym złocie, ale wygląda też oszałamiająco, gdy jest osadzony w białym lub różowym złocie.

Może Ci się również spodoba