Pierścionki zaręczynowe, które są wyjątkowe

Wielokrotnie projektanci biżuterii twierdzą, że wybór pierścionka zaręczynowego nie powinien być przypadkowy. Taki pierścionek to wyraz emocji, a także biżuteria, którą można nosić na co dzień. Jaki pierścionek wybrać, aby zachwycał nie tylko wybrankę serca, ale przez długie lata służył jako najpiękniejsza ozdoba dłoni?
Pierścionek z brylantem we współczesnej interpretacji klasyki!

Najpopularniejsze pierścionki zaręczynowe to bez wątpienia te wykonane ze złota i wysadzane brylantami

Diamenty nie są wybierane losowo; są kamieniem, który może mieć idealny blask i, co ważniejsze, są kamieniem o najwyższym stopniu odporności na uszkodzenia w skali Mohsa. Oznacza to, że tylko inny diament może zarysować diament. Pierścionki z brylantami są dostępne w niemal nieskończonej różnorodności kształtów i rozmiarów; najbardziej popularne są te o szlifie diamentowym, które pięknie prezentują się w połączeniu z wysoką koroną. Temat pierścionków z brylantami o szlifie szmaragdowym lub markizie jest w ostatnich latach coraz bardziej popularny.

Tanzanity, szafiry i szmaragdy, żeby wymienić tylko kilka…

Pierścionki zaręczynowe zawierają nie tylko diamenty. Poszukując wyjątkowej biżuterii, dobrym wyborem będą inne kamienie szlachetne, pojedyncze lub otoczone małymi brylantami. Szafiry stały się bardzo popularne; są to kamienie w różnych odcieniach, z których najpopularniejszym jest ciemnoniebieski. Pierścionki z tanzanitami są bardzo popularne, ponieważ te kamienie są niezwykle rzadkie, dzięki czemu wybranka serca, która otrzymuje, czuje się wyjątkowo! Kolejnym atrakcyjnym kamieniem jest szmaragd, który jest znany ze swojego pięknego zielonego odcienia i może być połączony z białym złotem.

Może Ci się również spodoba