Kamienie w pierścionkach zaręczynowych

Dzisiejsi klienci mogą być zakłopotani ogromnym asortymentem pierścionków zaręczynowych. Czy powinieneś wybrać tradycyjny wzór? Może kupisz współczesny pierścionek z wyjątkowym kamieniem? Opcji jest wiele – spójrz na najgorętsze trendy!

Klasyka ma subtelny urok

Klasyczne pierścionki zaręczynowe są eleganckie, klasyczne i trwałe, wykonane z żółtego lub białego złota próby 585, co jest kompromisem między jakością a ceną. Diamenty są najbardziej preferowanym kamieniem szlachetnym w klasycznych pierścionkach zaręczynowych ze względu na swój niezwykły blask, kształt i trwałość. Diamenty mają najwyższą ocenę w skali Mohsa, co oznacza, że ​​tylko inny diament może je zarysować. Klasyczne pierścionki zaręczynowe posiadają łańcuszek z brylantem w koronie, dzięki czemu są widoczne na dłoni, pasują do obrączek i doskonale eksponują kamień.

Współczesne obrączki

Kupując wyjątkowy pierścionek, warto zastanowić się nad nowoczesną biżuterią. Projektanci używają nie tylko różowego lub czarnego złota, ale także wyjątkowych kamieni szlachetnych, które pod względem piękna rywalizują z diamentami. Nowoczesne pierścionki mają wspaniałe szafiry, tanzanity i szmaragdy, które można osadzać samodzielnie lub mieszać z diamentami lub kamieniami półszlachetnymi. W przeciwieństwie do konwencjonalnych pierścionków, pierścionek ma wycięcie markizy, owalu, poduszki lub gruszki.

Może Ci się również spodoba