Jaki złoty pierścionek w kratkę powinienem kupić?

Kupując złoty pierścionek, zwracamy uwagę na jego urodę, zdobienia i kamienie, pomijając mniej lub bardziej ważną osobę – surowiec, jakim jest złoto. Z tego powodu warto mieć, bo polski rynek jest zaopatrywany w złoto z różnych źródeł. Do czego dokładnie odnosi się słowo „próba złota”? Jak najlepiej wybrać produkt, który odpowiada naszym wymaganiom?

Czym dokładnie jest „złoty test”?

Próba złota została przekształcona od próby złota do nowego sposobu opisywania zawartości złota w stopie. Warto zauważyć, że resztę stanowi czyste złoto; niemniej jednak mam również świadomość, że zawiera domieszki metali w celu utrwalenia pracy złotnika. Próbki złota dostępne są w następujących gramaturach: 999, 960, 750, 585, 500, 375, 333. W podobnym duchu zawartość złota w tych próbkach wynosi 99,9 procent, 96 procent, 75 procent, 58,5 procent, 50 procent, 37,5 proc. i 33,3 proc. Im większa zawartość złota w produkcie, tym bardziej wartościowy i wartościowy staje się produkt. Tymczasem staramy się być wrażliwi, co jest sugerowane w celu jej ochrony. Wśród sugerowanych rozwiązań, próba to 585 – ta sztuczna złota próba, próba i szlachetność produktu są zawarte w tej fałszywej złotej próbie. Wykończone złote przedmioty są starannie oznakowane, aby nie było wątpliwości co do ich jakości.

Nie jestem pewien, jaki kolor złoty wybrać

W dzisiejszym świecie wzrosło skupowanie złota w wielu kolorach – oprócz tradycyjnego żółtego i złotego złota coraz bardziej popularne staje się również białe złoto. Różowe złoto to kolejny fascynujący odcień do rozważenia, ponieważ wygląda bardzo dobrze w połączeniu z diamentami. Na przykład czarne złoto jest niezwykłą nowością na polskim rynku i jest wykorzystywane do budowy modnych pierścionków zaręczynowych. Zwiększona różnorodność zmiany koloru z kolorem jest wskazówką dla nabywców, którzy w ten sposób będą mogli połączyć logiczne dopasowanie z indywidualnymi gustami.

Może Ci się również spodoba