Idealnym pierścionkiem zaręczynowym jest pasjans z brylantem

Pierścionek zaręczynowy powinien mieć wiele cech, w tym być wyjątkowy, ponadczasowy w wyglądzie, trwały i odpowiedni do noszenia na co dzień. Biżuteria tego rodzaju powinna być dostosowana do upodobań jej ukochanego użytkownika!

Rozmiar, forma i materiały to ważne czynniki, które należy wziąć pod uwagę

Najwięcej głosów otrzymały rozmiar, forma i czynniki materiałowe pierścionka zaręczynowego. Ze względu na to, że pierścionek o takim charakterze będzie noszony na co dzień, ważne jest, aby wybierać złoto, które jest jednocześnie piękne i ekonomiczne – zaleca się 585 złota. Forma pierścionka i sposób, w jaki kamień lub kamienie są mocowane do pierścionka, będą ważnymi względami przy wyborze wysokiej jakości złota. Wiązanie katonowe to najpopularniejsza metoda, w której kamień jest „łapany” w cztery lub więcej łap, a następnie wiązany. Patrząc w tym kontekście, kamień wyróżnia się – ale tylko wtedy, gdy kupujesz kamień prawidłowo. Oprócz kamienic, kształtki kanalizacyjne są powszechnie stosowane do łączenia usług, które znajdują się blisko siebie w małym kanale. Ponieważ kamienie są oświetlane zarówno od góry, jak i od dołu, ma to kilka zalet w porównaniu z innymi podejściami. Dla tych, którzy lubią minimalizm, możliwe jest również użycie czegoś innego niż kamień w złotym kołnierzu – zarówno świeżo skonstruowany, jak i napisany na nowo.

Jaki kamień wybrać do pierścionka zaręczynowego?

Przynajmniej do czasu, gdy ostatnia inspekcja ujawniła, że ​​były to diamenty, które są długotrwałym i oszałamiającym klejnotem. Obecnie projektanci oferują tę samą opcję, która polega na wybraniu cennego kamienia, który jest ceniony przez osobę, która dokonała wyboru. Najpopularniejsze szafiry, szmaragdy, rubiny i tanzanity to te, które tworzę dla klientów. Eleganckie i modne, czarne romby to efektowny dodatek do każdej kolekcji.

Może Ci się również spodoba