Czwarta rocznica ślubu

Ślub to najpiękniejszy dzień w życiu zakochanej pary. Składa się on z ceremonii, w trakcie której pomiędzy dwojgiem dotychczas obcych ludzi, zawiązany zostaje węzeł małżeński, łączący ich na całą wieczność. Po złożeniu uroczystej przysięgi, odbywa się przyjęcie weselne, na którym wraz z najbliższymi osobami, młodzi celebrują swoją miłość. Mimo tak wyjątkowego charakteru tego wydarzenia, rocznice ślubu są często traktowane po macoszemu. Jest to przykre, ponieważ każde kolejne gody małżeńskie powinny cieszyć tak samo bardzo, jak sam dzień zaślubin. Uwaga przywiązywana jest jedynie do jubileuszów, jednak na celebrację zasługują także pozostałe rocznice. Czwarta z nich, nazywana kwiatową lub owocową to cudowna okazja do przeanalizowania przebiegu waszej relacji i docenieniu siebie nawzajem. W końcu przeżyliście już razem dość spory okres czasu, a przed wami jeszcze ogrom wspólnej drogi. 

Prezent na czwartą rocznicę ślubu

Jeśli nie chcecie wyprawiać przyjęcia z okazji owocowych godów małżeńskich, spędźcie je tylko we dwoje. Cudownym upominkiem z tak ważnej okazji będzie wspólny weekend w SPA. Odpoczniecie tam od szarej rzeczywistości i nabierzecie siły do podejmowania kolejnych wyzwań. Aby miło się zaskoczyć, przygotujcie także jakieś upominki. Mile widziane są ręczne prezenty, takie jak album ze zdjęciami robionymi na przestrzeni lat lub składanka piosenek z waszych wszystkich randek. W nawiązaniu do nazwy rocznicy możecie kupić także kwiaty, biżuterię z ich motywem lub owocowe perfumy. W rzeczywistości nie liczy się sam podarunek, a szczere intencje. 

Zmiana rozmiaru pierścionka

Wraz z biegiem czasu sylwetka człowieka ulega zmianie, a wraz z nią także rozmiar palca. Nic więc dziwnego, iż po czterech latach od ślubu wasze obrączki ślubne lub pierścionek zaręczynowy nie dopasowują się już do dłoni. Aby przywrócić dawny komfort noszenia, udajcie się z nimi do specjalisty, który za niewielką opłatą, powiększy lub pomniejszy biżuterię do odpowiednich wymiarów. 

Może Ci się również spodoba